Eğitim koçluğu yada eğitim danışmanlığı son yıllarda sınavlara hazırlanmak isteyen öğrencilerin veya okul başarısını arttırmak isteyen öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği bir dal. Bu süreçte öğrenciler doğru öğrenme teknikleri ile süreci daha başarılı ve verimli şekilde geçirir. Bu eğitimde her öğrenci bireysel olarak ele alınır ve her öğrenci bireysel olarak başarıya ulaştırılır.

Online eğitim koçluğu ise size zamandan tasarruf ederek zamanınızı daha verimli kullanabileceğiniz bir alan sunmakta.  Programlarımız aylık 4 programdan oluşup haftalık olarak kişiye özel hazırlanmakta.  Görüşmeler zoom, Skype, Google meet ve telefon gibi benzeri ortamlardan yapılmaktadır.

Online eğitim koçluğu ile zaman ve mekan sınırı olmadan öğrencimizin ihtiyacı olduğu her an onun yanındayız.


Merve Gülerce

Eğitim Koçu Merve Gülerce Sosyolog, Eğitim Bilimci, Öğretmen ve yazar vasıflarına sahiptir. Uzun yıllardır eğitim ve öğrenme teknikleri hakkında toplumsal araştırmalar yapıp bilimsel yöntemleri inceleyip kendi görüşlerini yayınlamıştır. Türk eğitimciler tarafından en az çalışma yapılan alanlardan Eğitim ve öğrenim teknikleri, öğrencilerin yaşadıkları öğrenim zorlukları, özel eğitim kurumlarında uygulanan kaliteyönetimi gibi konularda bir çok çalışma yapmıştır ve yapmaktadır.

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: